lišta Titulní stránkaVajra
masáž orgánů rozkoše

Shiatsu

Stiskněte Vajru pevně palcem a ukazováčkem u kořene a lehkým tahem postupujte směrem nahoru.

Hodiny

Hlaďte Vajru něžně oběma rukama směrem od kořene ke špičce kolem dokola imaginárního hodinového ciferníku (na obrázku 12 hodin). Hlaďte i jeho okolí (stehno, břicho). Přidržujte kůži Vajry u kořene.

Oshova rozkoš

Masírujte oběma palci napravo a nalevo od frenula (úpon přidržující předkožku). Úplně na konci, v místě kde začíná frenulum, se nachází srdeční reflexní bod. Mnoho mužů je tam obřezáno!

Brány vědomí

Důležité místo ležící přímo pod žaludem - odpovídá 6.čakře (3.oko). Mnoho nervových zakončení. Palcem a ukazováčkem držte u kořene předkožku staženou (na obrázku levá ruka) a palcem druhé ruky kružte pod žaludem.

Duha

Uchopte Vajru se shora celou rukou a měkkou částí dlaně masírujte bránu vědomí (úpon přidržující předkožku).

Léčení

Vajra leží na břiše, měkkou částí dlaně (prsty ukazují směrem k nohám) masírujte Vajru na spodní straně. Tato část Vajry odpovídá páteři. Masáž probouzí velmi mnoho erotické energie. Druhou volnou rukou jemně masírujte břicho, hruď a stehna abyste rozproudili energii.

Velké U

Měkkou částí dlaně (prsty ukazují směrem k nohám) první ruky masírujte Vajru na spodní straně. Druhou rukou masírujte od kolene přes perineum, břicho a směrem ke druhému kolenu (velké U). Větší tlak na stehno, jemně na břiše. Přijímající dovolí energii pánve proudit do obou nohou a do trupu.

Twist and Shout

Točte rukou po žaludu se staženou předkožkou. Ukazováček a palec druhé ruky stahují kůžičku ke kořeni Vajry. Velmi vhodné při částečné erekci. Vajra může měnit pomalu směr od břicha k nohám a zase zpět.

Kruhy na břiše

Rukou, která je na obrázku blíže nohám, dělejte pohyb jako při léčení. Druhou rukou masírujte břicho po směru hodinových ručiček. Experimentujte s tlakem. Masáž proti směru hodinových ručiček může vyvolat silné erotické energie.

Berlínská zeď

Prsty jedné ruky něžně hnětou varlata a klepou na ně. Druhá ruka (od loktu dolu) rozhání (tahem) aktivovanou energii od Vajry až k prsům. Při této technice se propojují genitálie se srdcem, což reprezentuje spojení sexu s citem.

Potěšení břicha

Vajra leží na břiše. Spodní rukou držte předkožku dole, horní hlaďte Vajru měkkou částí dlaně a zároveň prsty břicho.

Chvění jádrem

Vibrujte silně pěstí nebo měkkou částí dlaně na perineu při výdechu (hlasitě dýchat). Masírujte perineum a stehna pěstí. Použijte mnoho oleje.

Probuzení varlat

Uchopte šourek a kružte prsty po varlatech, lehce škrábejte a masírujte měkkou částí dlaně.

Juicer

Okrajem žaludu točte špičkou prstů jako při vymačkávání pomeranče.

Kolébání Vajry

Vajra leží na břiše, mezi oběma rukama. Ruce kloužou na všechny strany i dokola.

Oheň

Uchopte Vajru mezi obě ruce (dobře naolejované) a třete jím jako když domorodci rozdělávají oheň.

Palma

Držte Vajru jednou rukou těsně pod žaludem. Druhou naolejovanou dlaní masírujte vršek žaludu. Toto místo je reflexní zóna pro korunovou čakru. Pomalu a jemně!

Phallos

Každé pohlazení začíná u kořene, rukou obejměte phallos, nechte ji klouzat po něm nahoru a pak totéž druhou rukou. Experimentujte s rychlostí a tlakem.

Podání rukou

Uzavřete ruce kolem Vajry, jezděte nahoru a dolů, dopředu a dozadu.

Carpe Diem

Hlaďte Vajru směrem k srdci a zároveň tahejte varlata směrem k nohám. Varlata jsou většinou velmi citlivá!

Amsterdam

Ukazováček na třetí oko (mezi obočí) prsty druhé ruky na perineum. Vibrujte všemi prsty (na třetím oku jemněji). Představte si, že mezi oběma body protéká energie. Přijímající může vydávat zvuky.
Manguri

Masáž joni > > >