lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 31.12.2022 10. Silvestrovská Tantrická oslava. Užijte si spolu s námi 10. jubilejní Silvestrovskou Tantrickou oslavu (dance-play- party)! Srdečně zveme všechny otevřené lidi na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu. Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Čeká nás pestrý společný program :-) Provází: Jana Goetzová a Manguri. Místo: Taneční škola Ivy Langerové, Štorchova 5, Praha 8, (sál 2) .

Tantra institut 23.3.2023 (čtvrtek) Meditace mazlení. Setkání vhodné i pro začátečníky. V příjemném, bezpečném a citlivém prostředí se nejprve budeme věnovat komunikačním cvičením na téma blízkosti a hranic. Budeme vědomě prožívat kontakt a komunikovat s okolím (partnery). Uvědomění si vlastních pocitů a jejich spontánní vyjadřování jsou základem pro autentické setkání. Tento proces napomáhá i sebepoznání a následně sebepřijetí. Hravá, jemná setkání na úrovni něžného doteku probouzejí naše smysly a zavádí nás hluboko do našeho těla, otevírají naše srdce a vypínají tok myšlenek. Tímto příjemným způsobem nás vedou do stavu nadčasovosti, do mediace – tady a teď. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8 (Rohanský ostrov).Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky