lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 25.8.2022 (čtvrtek) Meditace Mazlení: Umění odevzdat se. Na tomto prodlouženém setkání (do 23 hodin) si budeme hrát s tématem odevzdání se. Touha odevzdat se pochází z hlubokého duchovního zdroje, toužíme dát sami sebe něčemu mocnějšímu než jsme my, něčemu, co nás přesahuje ... . Sebou pohodlné oblečení, sárong a vlastní "hračky" (důtky, peříčka, provazy, atd..) Mohou se hodit. Něco málo budeme mít taky k zapůjčení. Dále s sebou deku, případně ručník (pro ty, kdo se chtějí osprchovat). Provází: host večera Jana Goetzová a Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8 (Rohanský ostrov).

Tantra institut 17.-24.9.2022 Tantrická dovolená v Toskánsku - druhý ročník. Pojeďte s námi strávit letní týden v kraji fascinující historie, malebné krajiny, slavných (nejen) renezančních umělců, nádherných měst, znamenitého vína a lahodného jídla. Do komfortní vily s bazénem a zahradou obklopenou vinicemi. Naše tantrická dovolená vás zrelaxuje a zároveň nabije energií. Přinese hlubší porozumění tomu, co se děje ve vašem životě. Stanete se citlivějšími a pozornějšími vzhledem k sobě ale i ke svému okolí. Budete schopni naslouchat jemnějším vjemům vašeho fyzického těla i vaší psyché. Otevřete se více životu a snáze v něm naleznete harmonii. Provází: Manguri a Jana Goetzová. Místo: Vila Gaia, Seggiano, Toskánsko, Itálie.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky