lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 5.6.2019 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro pokročilejší páry i jednotlivce. Jarní oslava (bohyně) krásy. Nadešel čas se zastavit, rozhlédnout se a poděkovat za krásu kolem nás. Budeme uctívat krásu ve vnějším světě a spojovat se s ní i uvnitř nás samotných. S sebou: volné oblečení (lunghi), deku, pár řezaných květin, případně ručník (ti, kdo se chcete osprchovat). Program začíná v 19:00, otevřeno od 18:30. Přihlášky u Jany na meditace.mazleni@gmail.com, tel.: 725 311 506. Provází: Manguri. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8 (Rohanský ostrov).

Tantra esence 17.–19. 5. 2019 Základní kurz tantrické masáže „Od doteku k intimitě“ pro ženy Základní kurz tantrické masáže „Od doteku k Intimitě“ tentokrát pouze pro ženy. Pracovat budeme v malé ženské skupince (maximálně 6 žen), ve které vytvoříme bezpečné a důvěrné prostředí, ve kterém bude možné se uvolnit a otevřít. Na závěrečnou část masáže bude v případě vašeho přání pozván mužský model. Tantrická masáž je krásným, intimním rituálem, dopřejte si pro jeho výuku intimitu, soukromí a individuální přístup, který vychází z vašich přání a potřeb. Lektorka: Michaela Torstenová.

 17.-19.5.2019 Vědomé BDSM: Temný Eros v nás. Zveme Vás na workshop zaměřený na prozkoumávání temných stránek v nás, vzrušení z překročení hranic, z chuti zakázaného ovoce. Budeme si kromě jiného hrát s tématy viny/obviňování, studu/vzteku a jejich transformace do naplňujícího kontaktu a potěšení. Podíváme se blíž na touhu pocitu viny - být potrestán a touhu pocitu obviňování - trestat. Tyto emoce jsou v nás hluboko zakořeněny a brání nám prožívat svoji energii a svůj život naplno. Budeme mluvit o nevinné versus zakázané sexualitě a jejím projevu z pohledu bioenergetiky, prozkoumáme rozdíl mezi trestem destruktivním, potvrzujícím a erotickým. Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: Studio Loreto, Štorchova 5, Praha 8.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky