lupinky

Kurzy tantry

V rubrice "Kurzy tantry a duchovní erotiky" naleznete širokou nabídku tantrických seminářů a výuky tantry v Praze a v celé České republice od renomovaných tantrických škol. Těší nás, že ve spolupráci s nimi vám můžeme nabídnout exkluzivní slevy na některé kurzy tantry. Takové kurzy jsou označeny symbolem . Kliknutím na něj získáte podrobnější informace. Rádi budeme inzerovat i váš kurz tantry - obraťte se na redakci.

Kurzy tantry a duchovní erotiky:


Tantra institut 27.11.2017 Momenty tantry II - rituály. Večerní cyklus setkání mírně pokročilé skupiny. Náš kurz představuje inspiraci pro každodenní život, osvojení si tantrického vnímaní světa. Práce s různými meditačními technikami a jejich individuální modifikace, tantrické rituály, jejich symbolika, hravý a meditativní přístup k sexuální energii. Lektoři: Manguri a Zuzi. Místo: studio Karlovka, Praha 1.

 1.-2.12.2017 Vánoční škola submise - Vědomé BDSM - večerní a celodenní workshop. Lektorka: Ing. Jana Goetzová. Místo: studio Karlovka, Praha 1.

Tantra institut 4.12.2017 (pondělí) Meditace mazlení - setkání pro páry i jednotlivce. Přihlášky u Daniely na emailu: daniela.skalova13@gmail.com, tel.: 602453469. Provází: Manguri. Místo: Centrum života Alatyr, Štěpánská 61, Praha 1 (v pasáži Lucerna).

Tantra institut 7.12. Pokročilé mazlení.
Pokročilostí rozumíme:
1.odpovědnost za sebe, hlídání si vlastních hranic a respektování hranic ostatních účastníků,
2.zkušenost s nějakou meditační technikou (vipasana, Oshovy meditace, vnitřní úsměv, ...),
3.přijímání nahoty (vlastní i ostatních).
Přihlášky u Daniely na daniela.skalova13@gmail.com , tel.: 602 453 469. Provází: Maya a Manguri. Místo: studio Karlovka, Praha 1.

Tantra esence 15.-17.12.2017 Kurz tantrické masáže Od doteku k intimitě Komplexní výuka základů tantrické masáže ve smíšené skupině. Základní, komplexní kurz tantrické masáže, vhodný pro budoucí tantrické terapeuty, ale i jednotlivce a páry, kteří chtějí okusit kouzlo tantrické masáže a prožít zkušenost, na kterou se nezapomíná. Ve skupince max. 6 osob vytvoříme intimní prostředí, ve kterém se vám budeme moci plně věnovat, podle vašich individuálních potřeb. Tantrická masáž je krásným, intimním rituálem, dopřejte si pro jeho výuku intimitu, soukromí a individuální přístup. Lektor:Bc. Michaela Lynnette Torstenová Místo: Centrum Integrity, Na Čečeličce 5, Praha 5, Smíchov

Tantra institut 31.12. Silvestrovská Tantrická Dance-Play-Party! Srdečně zveme přátele a všechny otevřené lidi již na 5. ročník Silvestrovské Tantrické Dance-Play-Party na hravý a vzrušující prožitkový podvečer a večer a netradiční Silvestrovskou oslavu! Přijďte se setkat s přáteli, poznat nové a přivítejte s námi Nový rok lehkými tantrickými technikami a rituály, jídlem, pitím, tancem, energií a zábavou! Od 16.hodiny do půlnoci nás čeká pestrý společný program. Od půlnoci do rána můžeme pokračovat hraním si, tancem, mazlením, sdílením, relaxací.. V ceně je půlnoční přípitek šampaňským.
Provází: Jana Goetzová a Manguri. Místo: studio Karlovka, Praha 1.Grafika : www.sikovna-graficka.cz     WebMaster : Jiří Sedláček
lupinky